Nasza Redakcja

Tworzymy z pasją!

O Nas

Twój Własny Ogród to portal ogrodniczy z informacjami o poradach ogrodniczych dla każdego. Znajdziesz tu artykuły o tym, jak sadzić, pielęgnować i zbierać różne rośliny. Portal zawiera mnóstwo zdjęć i filmów, które pomogą Ci dowiedzieć się więcej o ogrodnictwie i architekturze krajobrazu. 

Znajdziesz tu również wskazówki dotyczące nawożenia gleby i radzenia sobie ze szkodnikami.

Kontakt:

e-mail: [email protected]

FORMULARZ KONTAKTOWY

Cel założenia portalu

Naszą misją jest dostarczenie naszym czytelnikom narzędzi i wiedzy potrzebnej do uprawy pięknych, tętniących życiem ogrodów, które sprzyjają dobremu samopoczuciu i połączeniu z naturą. Poprzez stworzenie interaktywnej platformy wypełnionej zasobami na temat ogrodnictwa, staramy się stworzyć poczucie wspólnoty i związku ze środowiskiem poprzez umożliwienie ludziom stworzenia własnej zielonej przystani.

Sprawimy, że ogrodnictwo będzie nie tylko bardziej dostępne, ale także bardziej przyjemne i satysfakcjonujące, ponieważ pomożemy naszym czytelnikom czerpać wiele fizycznych i psychicznych korzyści związanych z ogrodnictwem. Mamy nadzieję, że pomagając naszym czytelnikom w tworzeniu ich własnych ogrodów, będziemy również tworzyć bardziej zrównoważony i świadomy świat.

Portal w liczbach

Porad ogrodniczych
0
Opisów roślin
0
Opisów roślin
0
Opisane zwierzątka ogrodowe
0

Nasz zespół

Jesteśmy zaangażowani w pomaganie ludziom, aby stali się bardziej świadomi i pasjonowali się swoim ogrodnictwem poprzez zapewnienie dostępu do wysokiej jakości informacji, zasobów i porad. Staramy się wyposażyć naszą społeczność ogrodników w narzędzia i wiedzę, których potrzebują, aby pewnie tworzyć piękne, zrównoważone ogrody i przestrzenie zewnętrzne. 

Wierzymy, że ogrodnictwo ma moc łączenia ludzi, tworzenia znaczących połączeń i dostarczania radości zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Stanislaw-Monawski-e1669473033220
Stanisław Monawski Pisarz
Pisarz, biolog, człowiek wielu talentów. Ukończył politologię na Uniwersytecie Lubelskim, dodatkowo -hobbystycznie- studiuje biologię. Pasjonat owadów, ptaków, wszelkiej fauny. Nie pogardzi także pięknem flory! Choć pochodzi z dużego miasta, mówi o sobie “człowiek polskiej wsi”.
Iwona-Kaluszko-e1669473099964
Iwona Kałuszko Pisarz
Posiada własny ogródek warzywny. Miłośniczka ogrodów i roślin. Posiada szeroką wiedzę na temat rodzajów roślin oraz ich odmian. Studiowała na Uniwersytecie Krakowskim polonistykę. Od Lat doradza ludziom w kwestiach ogrodowych.
Barbara-Rodzynek-e1669473077847
Barbara Rodzynek Redaktor Naczelny
Dziennikarka lokalnej gazety, prywatnie podróżniczka, ogrodniczka i mama. Z zawodu jest ekonomistą, z redaktorami poznała się na forum ogrodniczym, tak zaczęła się ogrodnicza przygoda, która trwa do dziś.
Barbara-Kozakiewicz-1-e1669472932670
Barbara Kozakiewicz Dział techniczny
Absolwentka AGH, miłośniczka stron internetowych. Ujmuje w całość naszą pracę, ujarzmia artystyczne dusze sprowadzając je na ziemię, prosto do internetowego świata.
Scroll to Top
Scroll to Top